Doprava ZDARMA Balíkovnou při objednávce nad 500Kč

Firemní trička a oblečení s potiskem na zakázku

Potisk a výšivka: Nejlepší způsob, jak propagovat vaši značku-firmu

Firemní trička a oblečení s vaším logem jsou významnou součástí vašeho firemního imidže a propagace. Potisk a výšivka jsou dvě populární metody, jak umístit vaše logo na oblečení, a každá z nich má své vlastní výhody a využití. Zde se podíváme na obě techniky a jak mohou přispět k úspěchu vaší značky.

Potisk: Kreativní a Výrazný

Potisk je oblíbenou technikou pro vytváření firemního oblečení s logem. Tato metoda umožňuje aplikovat složité a barevné designy na trička, mikiny, čepice a další oblečení. Potisk může být proveden různými způsoby, včetně sítotisku, digitálního tisku nebo transferového potisku, což vám dává širokou škálu možností pro vytvoření unikátního vzhledu vašeho firemního oblečení.

Výhody potisku:

  • Možnost aplikace složitých a detailních designů. (barevnost v kvalitě fotografie)
  • Schopnost tisknout velké množství oblečení s logem za krátkou dobu.
  • Flexibilita v použitých materiálech a barvách.

Výšivka: Elegantní a Trvanlivá

Výšivka je tradiční technika, která přináší eleganci a trvanlivost vašemu firemnímu oblečení. Vaše logo je vyšito na oblečení pomocí speciálních šicích strojů, což vytváří vyvýšený a texturovaný efekt. Výšivka je ideální pro klasický a profesionální vzhled, který vydrží i po mnoha praních.

Výhody výšivky:

  • Luxusní vzhled a pocit kvality.
  • Vysoká odolnost a trvanlivost.
  • Přidaná hodnota a prestiž vašemu firemnímu oblečení.

Kde získat firemní oblečení s vaším logem?

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní tiskárnu pro potisk a výšivku vašeho firemního oblečení, obraťte se na nás! S našimi špičkovými tiskařskými technologiemi a zkušeným týmem vám poskytneme firemní oblečení, které přesně odpovídá vašim potřebám a představám. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte vaší značce ten správný dojem!

 

Kontakty obchodní oddělení /nabídka - kalkulace

Mobil: +420 606 642 049

Mobil1: +420 776 639 000

E-mail: obchod@trend-design.cz 

 

#firemnítrička #potiskfiremnihooleceni #potisknazakazku #vysivka #branding #vlastnitricka

 
 Potisk triček na zakázku - vaše značka, váš styl! Propagujte svou značku s našimi profesionálně potištěnými tričky, které přesně odpovídají vašim potřebám. S širokou škálou možností designu a kvalitním potiskem naši experti přinesou vašemu firemnímu oblečení život. Spolehněte se na nás pro jedinečné a výrazné trička, která zaujmou a zapamatují si je vaši zákazníci. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte budovat svou značku s našimi potištěnými tričky!